Rohkem tooteid Sulge
No produts were found.
Rohkem tooteid Sulge
No produts were found.
0 0

BLOGIKATEGOORIAD

hiljuti vaadatud
Üksusi pole

Teenused

Meie firma teostab mitte ainult valgusdiood toodangu müüki, vaid pakub ka tema paigaldamist.

MEIE FIRMA TEOSTAB VALGUSTUSE PAIGALDUST:

  • Valgusdiood valgustite paigaldus (valgusti paigaldus koos elektrikaabliga);
  • Valgusdiood valgustite ja prožektorite paigaldus;
  • Valgusdiood riba paigaldus;
  • Kõikide ruumide, hoonete ja ehituste arhitektuur-ja dekoratiivvalgustuse paigaldus;
  • Luminofoorlampide vahetamine valgusdiood lampide vastu;


VALGUSTUSE JUHTIMISSÜSTEEMI PAIGALDUS:

  • Liikumis-ja valgustusandurid jne.
  • Kontrollerid ja juhtimispuldid.
  • Dimmerid valguse ereduse reguleerimiseks.
  • Taimerid.


Valgusdiood valgustuse paigaldamine on keeruline mitmeetapiline ülesanne,mille lahendus algab projekteerimisest.Projekti väljatöötamiseks tehakse objekti detailne analüüs selleks, et valida kõige funktsionaalsem ja rahaliselt kasulikum lahendus.Paigalduse moodus valitakse sõltuvalt objekti eripäradest ja tellija soovidest:
need võivad olla sisseehitatud valgustid,mis paigaldatakse seina või lae sisse, või effektsed ripplambid.Me pakume oma klientidele kõiki teenuseid, mis on seotud valgussüsteemide paigaldamisega: tavaliste lampide ja päeavavalguslampide vahetamine valgusdiood lampide vastu,valgustuse juhtimissüsteemide paigaldus, hoonete ja ehituste arhitektuur-ja dekoratiivvalgustuse paigaldus, LED valgustite ja prožektorite paigaldus jne.

Valgusdiood valgustite paigaldus koos elektrikaabliga nõuab eriteadmiste ja kaasaegsete seadmete olemasolu.Nimelt paigalduse kvaliteedist sõltub paljus valgussüsteemi töökindlus ja ohutus, sellepärast ei tohi riskida, usaldades see töö madala kvalifikatsiooniga spetsialistidele.

LUMINOFOORLAMPIDE VAHETAMINE VALGUSDIOOD LAMPIDE VASTU

Üha rohkem kasutajaid keelduvad traditsioonilistest valgusseadmetest,eelistades kaasaegseid energiasäästlike tehnoloogiaid.Loomulikult pole tavaliste lampide vahetamine LED valgustite vastu eriti odav, kuid need kulud tasuvad ennast ära lühikese aja jooksul elektrienergia kokkuhoiu arvelt.

Luminofoorlampide vahetamine valgusdiood lampide vastu, mille Te võite meie firmas tellida, laseb Teil palju rohkem kokku hoida ja kindlustab Teie maja või kontori valgustuse kõrge kvaliteedi. Sealjuures on valgusdiood lambid palju tulekindlamad ja keskkonnasõbralikumad, kui luminofoorlambid, kuna nad ei kuumene tööprotsessis ja ei sisalda tervisele kahjulikke aineid.

VALGUSDIOOD RIBA PAIGALDUS

Effektiivne neoonvalgustus tõmbab täiendavat tähelepanu Teie objektile ja annab ehitusele originaalse väljanägemise tänu ebatavalisele varjundite ja valguseffektide kombinatsioonile.

Valgusdiood riba kasutatakse nii välisvalgustuseks,kui ka sisevalgustuseks.Toode on stabiilne negatiivsete faktorite mõjule ja erineb madala energiatarbe poolest,mis annab võimaluse vähendada kulusid konstruktsioonide tehnilisele hooldusele.

TEENUSTE HIND TALLINNAS

Väljasõit objektile ja konsultatsioon - 45€ +KM

Paigaldusteenuste hind sõltub antud ülesande raskusest:
Umbkaudne tasu 25€ +KM tunnis. Suured mahud arutatakse eraldi läbi.

Selleks, et tellida valgusdiood riba või teiste valgusseadmete paigaldus, pöörduge meie poole telefoni või elektroonilise posti kaudu, mis on näidatud lõigus «KONTAKT».


Menüü

Meeldib esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Sooviloendite kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse