Rohkem tooteid Sulge
No produts were found.
0 0
Filtreeri
Filtreeri
Laius
Kõrgus
Paigaldamise tüüp
Kaitseaste
Riba ridade kogus

Neoonmärk Suveniirid

89 04.07.2024

Neoonsilt MiLena

187 12.06.2024

Neoonsilt Boy or Girl

259 22.05.2024

Neoonsilt Cheat Meal

273 08.05.2024

Neoonsilt M.Dizard

432 15.02.2024

Neoonsilt Baar

713 13.12.2023

Neoonsilt SUSHI VIBES

486 06.09.2023

Lambi remont

221 28.05.2024

Kreatiivne projekt HONEYCOMB

autorABCLED 484 21.02.2024

Trepikäsipuu valgustus

588 13.10.2023

Restoran MANGAL

1240 09.10.2023

LED treiler 6x3m

477 06.10.2023

Korteri valguslahendus

918 03.10.2023

CLOUD baaris valgustus

411 03.10.2023

BLOGIKATEGOORIAD

hiljuti vaadatud
Üksusi pole

LED Alumiiniumprofiilid

Alumiiniumprofiil on väga vajalik LED riba paigaldamiseks. Profiil kaitseb LED riba mehaaniliste vigastuste eest ning annab LED ribale jahutust ja annab võimalust lihstama paigalduseks. Profiilid valmistatud anodeeritud alumiiniumist. Profiili hajuti aitab paremini hajutada valgust ja ei muutu värvus

 • Meil on suurim led alumiiniumprofiili valik.
  Enamus mudelid on laos kohal.
  Võimalused tellida katalogist.
 • Laos alumiiniumprofiilid 3m ja 2m.
  Lõikame profiil teie tellimuse järgi.

2020-09-14_105147.jpg

Loe rohkem
 • LED Pinnaprofiilid

  LED Pinnaprofiilid

  Pinnapelsete alumiiniumprofiilide kasutamine LED-ribade jaoks ei taga mitte ainult LED-ide kaitset ja tõhusat töötamist, vaid pakub ka palju võimalusi valgustuse projekteerimiseks ja paigaldamiseks.

  Tavaliselt kasutatakse pinnapealseid profiile:

  ⦁ valguslahenduste loomiseks, näiteks riiulite, seinte, lagede ja muude arhitektuursete detailide valgustamiseks;

  ⦁ köögi tööpindadele ühtlase ja pehme valgustuse loomiseks;

  ⦁ tänavavalgustussüsteemide loomiseks LED-ribade abil, näiteks aiateede, tänavaseinte, hoonete fassaadide ja muude maastikukujunduse elementide valgustamiseks.

 • LED Süvisprofiilid

  LED Süvisprofiilid

  Без имени-1_2.jpg

  LED-ribade süvistatavad alumiiniumprofiilid omavad suurt potentsiaali loominguliseks ja funktsionaalseks valgustuseks; neid saab kasutada sise-, välis- ja kaubanduslikel eesmärkidel.

  Seda tüüpi profiilid sobivad:
  ⦁ LED-ribade paigaldamiseks mööda lagesid, seinu või põrandat, luues ruumis ühtlase valgustuse;
  ⦁ individuaalse disaini valguslahenduste loomiseks, sh mööbli, aktsentide valgustamiseks või isegi valgusfiguuride loomiseks;
  ⦁ kaubanduslettide, vitriinide või reklaamstruktuuride valgustamiseks, suurendades toodete nähtavust ja äratades klientide tähelepanu;
  ⦁ köögi tööpinna valgustamiseks;
  ⦁ peeglite, treppide, aiateede ja palju muu valgustuseks.

   

 • LED Nurgaprofiilid

  LED Nurgaprofiilid

  LED-ribadele mõeldud nurgaalumiiniumprofiilid on uuenduslik lahendus, mis mitte ainult ei anna valgustusele erakordset esteetikat, vaid tagab ka usaldusväärse kaitse ja optimaalsed tingimused LED-ide tööks. Nende elegantne disain, vastupidavus ja tõhus soojuse hajutamine muudavad need iga LED-ribaga valgustuse oluliseks tarvikuks.

  Nurgaprofiile kasutatakse:

  ⦁ LED-ribade paigaldamiseks köögikappide alla või ülemistele riiulitele, et luua tööpinna ühtlane valgustus;
  ⦁ vitriinide perimeetri ümber paigaldamiseks, et luua väljapandud kaupadele suurejooneline valgustus;
  ⦁ LED-ribade paigaldamiseks piki seinu või lagesid, et luua interjööri esteetiliselt atraktiivne valgustus;
  ⦁ LED-ribade paigaldamiseks mööblisse nagu kapid, riiulid või lauad, et luua meeldiv pehme valgustus;
  ⦁ LED-ribade paigaldamiseks trepiastmetele või piirde äärde ohutu valgustuse loomiseks pimedal ajal;
  ⦁ valgustuse loomiseks terrassidele, rõdudele, aedadele, kruntidele jne.

 • LED Ripp- profiilid

  LED Ripp- profiilid

  Alumiiniumist riputusprofiilid LED-liistude jaoks pakuvad palju võimalusi loominguliste valguslahenduste jaoks. Neid saab kasutada põhi- ja dekoratiivvalgustuse, köögisaarte, baarilaudade, töölaudade, trepiastmete ja muu valgustuse loomiseks. Ripp- profiilid tagavad ühtlase ja pehme valgustuse ning annavad interjöörile kaasaegse ja stiilse välimuse.

  Selliste profiilide suurimaks eeliseks on võimalus luua unikaalseid disainvalgusteid mis tahes kuju ja suurusega, veelgi enam - meie firma valmistab selliseid valgusteid eritellimusel!

  Jätke päring koos soovitud valgusti kirjeldusega ja meie konsultandid aitavad teil hea meelega valida teie soovile parima lahenduse.

 • LED Seinaprofiilid

  LED Seinaprofiilid

  Seina alumiiniumprofiilide kasutamine LED-ribade jaoks on esteetiline ja funktsionaalne lahendus, mis võimaldab lisaks ruumi efektiivsele valgustamisele luua ka stiilse ja kaasaegse sisekujunduse.
  Asetades LED-ribad seinaprofiilide sisse piki ruumi perimeetrit või piki lakke, loote pehme ja ühtlase valgustuse, muutes ruumi hubasemaks ja kaasaegsemaks.
  Seda tüüpi profiilid sobivad suurepäraselt ka unikaalsete dekoratiivvalgustite või treppide taustavalgustuse loomiseks, mis muudab teie interjööri ja pimedal ajal liikumise turvalisemaks.

 • LED-profiilid CIRCLE

  LED-profiilid CIRCLE

  Moodsa valgusdisaini maailmas pakub CIRCLE alumiiniumprofiil ainulaadseid võimalusi stiilsete ja funktsionaalsete valgustite loomiseks.
  Alumiiniumprofiilide kaasaegsed toonid ja viimistlus võimaldavad teil luua valgusteid, mis on kergesti kombineeritavad erinevate sisustusstiilidega, lisades ruumile kaasaegse aktsendi.
  CIRCLE profiili kasutavad disainerid kõige aktiivsemalt eksklusiivsete ja originaalsete valguslahenduste rakendamiseks.

 • LED Ümarprofiilid

  LED Ümarprofiilid

  Ümarad alumiiniumprofiilid on saanud üheks eelistatud materjaliks disaineritele, kes loovad rippvalgusteid. Lisaks vastupidavusele ja kergusele pakub see materjal ka lõputuid võimalusi loomingulisteks valgustusideedeks.
  Alumiiniumprofiilide ümmargused kujud annavad rippvalgustitele kaasaegse ja stiilse välimuse. Need sobivad kergesti kokku erinevate interjööri stiilidega, rõhutades selle isikupära.
  Lisaks rippvalgustite loomisele sobib seda tüüpi profiil suurepäraselt käsipuude, avatud riidepuude ja garderoobi stangede valgustamiseks, maalide, niššide, peeglite ja muude valguslahenduste valgustamiseks.

 • Peegli klaasidele profiil

  Peegli klaasidele profiil

  Peegli klaasidele profiil tagab ühtlase ja pehme valguse hajutamise, luues mugava valgustuse peeglite ümber, vähendades teravaid varje ja peegeldusi ning muutudes ka täiendavaks dekoratiivseks elemendiks.
  Seda profiili kasutatakse laialdaselt klaasriiulite valgustamiseks nii eluruumides, näiteks kappides, lisades interjöörile särtsu, kui ka kauplustes, tuues esile tooteid ja muutes need klientidele veelgi atraktiivsemaks.

 • LED-profiil arhitektuurne

  LED-profiil arhitektuurne

  Arhitektuurne profiil on mõeldud spetsiaalselt kipsplaatidele ja on ideaalne lahendus LED-ribade kiireks, lihtsaks ja täpseks paigaldamiseks kipsplaatlagedesse.
  Nende mudelite eripäraks on nende väga suurte külgelementidega disain, mis aitavad profiili kindlalt fikseerida ja paigaldusprotsessi lihtsustada.
  Sellised profiilid on kergesti integreeritavad kipsplaadi struktuuri, pakkudes varjatud valgustuse efekti. Selline dekoreerimise meetod toob esile interjööri jooned, luues visuaalse efekti kergusest ja rafineeritusest.

 • LED Põrandaprofiil

  LED Põrandaprofiil

  Spetsiaalsed alumiiniumprofiilid, mis on mõeldud LED-ribade põrandasse integreerimiseks, ei ole mitte ainult esteetiline, vaid ka vastupidav valgustuslahendus. Nendel profiilidel on suurepärane vastupidavus kahjustustele ja need on kõnditavad, muutes need ideaalseks valikuks uuenduslike ja funktsionaalsete sisekujunduste loomiseks.

  Alumiiniumprofiilide vastupidav konstruktsioon kaitseb LED-ribasid usaldusväärselt välismõjude eest, vältides kahjustusi ja säilitades nende töövõime pikka aega. See on eriti oluline põrandasse paigaldatud profiilide puhul, kus need on pideva koormuse ja mehaanilise pinge all.

  Lisaks pakuvad spetsiaalsed alumiiniumist põrandaprofiilid turvalisust kõndimisel, tänu oma tugevusele ja vastupidavusele. Nende konstruktsioon on konstrueeritud nii, et see taluks koormust ja tagaks stabiilse pinna, mis muudab need ideaalseks valikuks suure läbitavusega aladele.

 • LED Trepiprofiilid

  LED Trepiprofiilid

  Alumiiniumist LED-profiilid trepiastmetele on tõhus ja stiilne lahendus treppide valgustamiseks.

  Nende peamised eelised on:

  • Kaasaegne disain. Neid saab integreerida harmooniliselt igasse sisekujundusse, lisades stiili ja elegantsi.
  • Turvalisus. Trepiastmete valgustamine aitab suurendada turvalisust, eriti pimedates tingimustes. See aitab vältida võimalikke vigastusi ja lihtsustab treppidel orienteerumist.
  • Lihtne paigaldamine. Need profiilid on välja töötatud, arvestades paigalduslihtsust. Need võivad kergesti kinnituda trepile, mis lihtsustab paigaldusprotsessi ja vähendab tööjõukulusid.
  • Tugevus ja vastupidavus. Trepiprofiilidel on kõrge tugevus ja vastupidavus väliste tegurite mõjule. See tagab pika eluea ja valgustuse kvaliteedi säilimise.

 • LED profiil painduv

  LED profiil painduv

  Painutavad alumiiniumist LED-ribaprofiilid pakuvad mugavust, disaini paindlikkust ja usaldusväärset jõudlust, muutes need suurepäraseks valikuks valgustusrakenduste jaoks erinevates kohtades.
  Materjali paindlikkus võimaldab luua mitte ainult sirgjoonelisi, vaid ka kõverjoonelisi valgusteid ning annab vabaduse ka mittestandardsete kujundite ja mustrite loomisel.
  Painutusomadustega alumiiniumprofiilid võimaldavad hõlpsasti kohandada valgustust erinevatele kujudele ja pindadele. See on eriti kasulik juhtudel, kui LED-ribad tuleb paigaldada piki kumeraid või mähispindu.

 • LED profiil kahepoolne

  LED profiil kahepoolne

  Kahepoolse valgusega alumiiniumprofiilid pakuvad mitmeid eeliseid, mis muudavad need valgustuslahenduste jaoks atraktiivseks valikuks.
  Sellised profiilid pakuvad valgusvoogu nii ülevalt kui ka altpoolt, luues ühtlasema ja esteetilisema valgustuse. See efekt on eriti kasulik juhtudel, kui on vaja tagada valguse heledus mõlemal küljel.
  Kahepoolsed profiilid annavad võimaluse luua huvitavaid valgusefekte ja dekoratiivseid lahendusi ning ainulaadseid disainvalgusteid. Need võimaldavad kombineerida erinevat värvi LED-ribasid mõlemal küljel, mis avab võimaluse luua loomingulisi värvilahendusi ja mitmekihilisi valgusefekte.

   

 • LED profiilid läätse

  LED profiilid läätse

  Läätsedega alumiiniumprofiilid pakuvad palju võimalusi valgustuse kvaliteedi ja efektiivsuse parandamiseks ning valguse loominguliseks kasutamiseks erinevates disainiprojektides.
  Alumiiniumprofiilidel olevad läätsed suunavad valgust kindlas suunas, luues täpsema ja suunatuma valgustuse. See on eriti kasulik, kui peate esile tõstma konkreetseid sise- või väliselemente.
  Läätsedega profiilid tagavad valguse ühtlase jaotumise kogu LED-lindi ulatuses, vältides varjude teket ja tagades kvaliteetse valgustuse. Lisaks on sellistel profiilidel ainulaadne omadus pikendada valgusvihku. Seda efekti kasutatakse sageli dekoratiivsete seinte ja maalide esiletõstmiseks.

 • LED Lülitid profiili sisse

  LED Lülitid profiili sisse

  Puutetundlikud lülitid on LED-valgustite jaoks väga mugav ja kaasaegne disainlahendus. Neil võib olla erinevaid funktsioone nagu sisse/välja lülitamine, heleduse reguleerimine ja värvitemperatuuri muutmine RGB LED-ide puhul, seda kõike puudutuste või käeliigutuste abil.
  Sobiva lüliti valimine sõltub teie projekti konkreetsetest nõuetest, teie eelistustest valguse juhtimisel ja kasutatava LED-riba tüübist.
  Küsimuste korral võtke ühendust meie konsultantidega läbi vestlusakna või telefonil +372 55924444, aitame hea meelega leida teie projektile parima lahenduse!

 • KLUS LED Profiilid

  KLUS LED Profiilid

  Meie ettevõte pakub kvaliteetseid alumiiniumprofiile LED-ribadele tuntud tootjalt - KLUS. Ettevõtte põhitegevuseks on alati olnud läbimõeldud disain, laia stiili- ja vormivalikuga, milles funktsionaalsus ja tootekvaliteet moodustavad harmoonilise terviku.
  KLUS profiilid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades toote tugevuse ja vastupidavuse. See tagab teie LED-valgustisüsteemide pika tööea. Just tänu nende suurepärastele omadustele ja vastavusele uusimatele valgustusnõuetele kasutatakse KLUS LED-lahendusi aktiivselt suurtes ja keerukates projektides.
  KLUS-i tootekataloog sisaldab erinevat tüüpi profiile, alates lihtsatest ja funktsionaalsetest kuni dekoratiivsemate ja keerukamateni.
  Ostes meilt KLUS profiilid, pääsete ligi kaasaegsetele ja usaldusväärsetele valgustuslahendustele, mis ühendavad funktsionaalsuse, esteetika ja silmapaistva kvaliteedi.

 • LED Profiili lisatarvikud

  LED Profiili lisatarvikud

  Alumiiniumprofiilide tarvikud mängivad olulist rolli funktsionaalsete, esteetiliselt meeldivate ja jätkusuutlike LED-valgustussüsteemide loomisel. Meie kodulehel leiate kõik vajalikud tarvikud vastavates kategooriates.

Filtreeri