Rohkem tooteid Sulge
No produts were found.
Rohkem tooteid Sulge
No produts were found.
0 0

BLOGIKATEGOORIAD

hiljuti vaadatud
Üksusi pole

LED Profiili lisatarvikud

Alumiiniumprofiilide tarvikud mängivad olulist rolli funktsionaalsete, esteetiliselt meeldivate ja jätkusuutlike LED-valgustussüsteemide loomisel. Meie kodulehel leiate kõik vajalikud tarvikud vastavates kategooriates.

Loe rohkem
 • Otsad LED profiili jaoks

  Otsakorgid on mõeldud alumiiniumprofiilide otste tihedaks sulgemiseks, takistades tolmu ja niiskuse sisenemist sisemusse. See on eriti oluline niisketesse või tolmustesse tingimustesse, näiteks vannituppa või õue paigaldatud profiilide puhul. Lisaks loovad need paigaldatud profiilidele tervikliku ja esteetilise välimuse. Need varjavad sisemisi detaile ja annavad projektile professionaalsema välimuse.

 • Kinnitused LED profiili jaoks

  Kinnitused, nagu ühendusnurgad, sulgurid ja kinnitusdetailid, on vajalikud alumiiniumprofiilide usaldusväärseks paigaldamiseks. Need tagavad tugeva kinnituse pinnale, olgu see siis sein, lagi või muu struktuur. Need takistavad profiilide juhuslikku nihkumist või kukkumist.

 • Kinnitustrossid LED profiili jaoks

  Alumiiniumprofiilide trossid mängivad olulist rolli nende paigaldamisel ja hooldamisel. Neid kasutatakse alumiiniumprofiilide kinnitamiseks lae, seina või muude tugistruktuuride külge. See tagab kindla profiilitoe, eriti suurte või pikkade konstruktsioonide puhul.
  Trossid pakuvad võimalust reguleerida alumiiniumprofiilide paigalduskõrgust. See on oluline, kui on vaja täpselt joondada või muuta vedrustuse taset, et see vastaks disainile või funktsionaalsetele nõuetele.
  Trosside kasutamine lihtsustab alumiiniumprofiilide paigaldamist. Need pakuvad mugavaid kinnituspunkte, mis säästavad paigaldamise ajal aega ja vaeva.

 • Liimhermeetik LED profiili jaoks

  Liimhermeetik LED profiili jaoks

  Kiilto Premium on silüülpolümeertehnoloogial põhinev vastupidav paigaldusliim. Sobib kinnitamiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Kasutatavad materjalid peavad olema tolmu-, rasva- ja õlivabad. Sobib hästi kasutamiseks erinevatel kivipindadel, betoonil, enamikel metallidel, puidul, klaasil ja emailpindadel, samuti epoksü- ja polüesterpindadel. Ei sisalda lahusteid, ei isotsüanaate ega ftalaate. Väga hea ilmastikukindlus, UV vastupidavus. Hea vastupidavus kemikaalidele (lahjendatud lahused). Vastupidav soolasele veele.

Filtreeri

Menüü

Meeldib esemete salvestamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse

Sooviloendite kasutamiseks looge tasuta konto.

Logi sisse