Allahindlus -5% kogu profiilile kuni septembri lõpuni | PROMO CODE : PROFILE5

RGB+CCT pult 2.4 GHz 4-Zone Milight

FUT092
Laos
34,90 €
23 Tooted
Lisa lemmikuks
Võrrelda

RGB+CCT pult 2.4 GHz 4-Zone Milight 

Seeria FULL COLOR seotud kõigi võlusid eelmisi versioone värvi RGB lambid ja seeria Dual valge. Ei pea enam mõtlema, millist lamp ostu: värviline, soe või külm valgus või neutraanle. Sa lihtsalt vali soovitud värvi  kaugjuhtimise teel! Kui kasutate lamp peamise valgustus, saate valida värvi temperatuuri põhineb meeleolu või vajadust luua spetsiaalne atmosfääri: hubane soe valgus või pühaliku, puhas valge. Lisaks on võimalik toonida valgust teisi värve (veidi roosa, sinine või roheline) - aga see on erilistel puhkudel ...

Ja ise saad valida mõni muu värv puutetundlikku ringis, vali värv, muutus programm, määrata selle kiirus, heleduse reguleerimiseks.

See on ka peamine omadus selles lambis on, et saate lisada valge värv  värvilise režiimise. Eriti lahjendades värvi ja see muudab pastelsetes toonides.

Valguse värv: kõik värvid RGB +  (lisas on ka valge soe, külm, neutraalne)

Pult RGB+CCT võimaldab teil juhtida värvi ja aktiveerida erinevaid reziime – sellel juhul lambid hakkavad vilkuma kooskõlas selle stsenaariumiga. 

On kurb? Ärge nukrutsege , lülitage sisse punene valgus. Laps nutab? Rahustage teda jättes toas  nõrga valguse rohelist värvi.

Üks pult võib juhtida kõiki lampe, mis on vastuvõtu alal enda signaali või valikuliselt. See tähendab et te saate ``siduda`` puldile nõutav arv lampe ja juhtida neid ühel ajal, see on täiesti häirimatu lapsele, kes samal ajal seadistab puldi abil enda lampi laste toas. Samuti on võimalik jagada valgust tsoonidena. Kõigest ona võimalik teha 4 tsooni ja juhtida ühest puldist! Igat tsooni saab juhtida eraldi teistest või võib ühel ajal kõiki 4 tsooni juhtida. Pulti võib seadistada mitte ainult lampe , vaid ka LED linte. Juhi kogu valgust ühest puldist!

Salong, korter või kontor – ei ole vahet. Nüüd võib vahetada värvitaju ruumis vastavalt teie maitsele ja meeleolule – ei ole vaja isegi värvida seinu ja ilma kaardinate uuendamiseta ja ei ole vaja osta kallist valgustusseadet.

Uskumatu, te ei lülita lihtsalt valgust sisse – te muudate ruumi välimust ning ka interjööri esete värvi. Rõõm ja huvi iga kord kui vajutate kaugjuhtimispulti!


 

Model
FUT092
Pinge
DC12V-24V
Väljundpinge
Max. 6A/Channel, Total output Max.10A
Valgustemperatuur
RGB+CCT (värviline + soe valge + külm valge )
Sagedus
2.4 GHz
Distantsjuhtimine
30 m
Klass
Premium
Juhtimise tsoonide kogus
4
Suurus
138*56*38mm
Bränd
Milight
Sertifikaadid
CE, RoHS
Garantii
2 aastat

Selle kategooria teised tooted